Jaki poziom gry! Juan Lebron i Ale Galan byli nieugięci w finale World Padel Tour Alicante Open przeciwko Paquito Navarro i Martinowi Di Nenno.

Jak panie, cyfry 1 opuszczają Alicante z tytułem. W przeciwieństwie do Paquito Navarro i Martina Di Nenno, pary w formie chwili, Juan Lebron i Ale Galan mieli bardzo dobrą partię do wygrania w dwóch setach. Asphyxiated, Navarro i Di Nenno przegrali 6/2 6/3 z zawodnikami Jorge Martineza.

Mistrzowie świata, przepychani przez Campagnolo/Garrido o wejście do biegu, wspięli się na wyższy bieg, aby zdobyć swój pierwszy tytuł w 2022 roku. Zwyciężyli Bela / Coello 6/4 6/2 w kwartale, potem Gutiérrez / Tapia 6/1/6/1 w półfinale, w niedzielę zaoferują nowy recital i odblokują swój licznik w tym sezonie.

Ostrzega się rywalizację, Lebron i Galan wrócili na swój najlepszy poziom!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !