Hiszpańska para Marta Ortega i Bea Gonzalez nie ukradły trzeciego finału World Padel Tour w 2022 roku. W starciu z Virginią Rierą i Patty Llaguno dotarcie do finału w Holandii zajęło prawie 3 godziny meczu i 3 bardzo zacięte sety.

Trzecia para World Padel TourMarta Ortega i Bea Gonzalez zmierzyły się z hiszpańsko-argentyńskim duetem Virginia Riera i Patty Llaguno. Pierwszy półfinał, który potrwa…

statystyki panie

Podwójna przerwa w 1. secie

Pierwszy zestaw, który zaczyna się z hukiem. Hiszpańska para zrobiła przerwę na początku meczu, prowadząc 2-0, zanim zobaczyli powrót Llaguno i Riery do gry. Ale to nie wystarczy: Ortega / Gonzalez odrabiają straty i wygrywa pierwszego seta 1/6.

W drugim secie dobre nawyki z pierwszego wznowiliśmy z przerwą od Ortegi/Gonzaleza na prowadzenie 2-0. Ale Llaguno / Riera łamie się i wraca do 2-2. Rozpoczyna się nowy mecz. A Llaguno / Riera robi różnicę w tym siódmym meczu drugiego. Przełamanie wartości złota od tyłu, Llaguno / Riera potwierdza i wygrywa drugiego seta 7/6.

Luka była zbyt duża

W ostatnim secie tego meczu kluczową rolę będzie odgrywać budowa ciała. Młodzi piłkarze Ortega i Gonzalez narzucają swój rytm. Obrona jest coraz trudniejsza dla pary hiszpańsko-argentyńskiej. Marta Ortega i Bea Gonzalez szybko wychodzą na wygodne prowadzenie z dwoma przerwami w kieszeni i prowadzą 4-0. Pomimo niewielkiego promyka nadziei dla Llaguno / Riera pod koniec meczu, różnica jest zbyt duża. Ostateczne zwycięstwo hiszpańskiej pary 6-3 4-6 i 6-2.

Zrób miejsce dla innych półfinałów kobiet, bliźniaczki Alayeto przeciwko Sanchez / Josemaria będą śledzić na żywo Kanał + Sport 360 ou o strzelcu WPT.