Podobnie jak to miało miejsce na Sardynii, Virginia Riera i Tamara Icardo wycofały się z World Padel Tour Amsterdam Otwarte.

Mocny cios dla Tamary Icardo i Virginii Riery, które po opuszczeniu FIP Platinum Sardegna będą również nieobecne w Holandii. Oczywiście Hiszpanka nadal nie doszła do siebie po kontuzji odniesionej w Niemczech i dlatego musi jeszcze poczekać, zanim wróci na stoki.

Po tym pakiecie WPT dokonało modyfikacji w tabeli, jak widać poniżej:

I to jest całkiem niewiarygodne, ale ta zmiana przynosi korzyści jeszcze raz do Alix Collombon, ponieważ Francuzka i jej partnerka, zamiast od razu konfrontować się z Patty Llaguno i Lucią Sainz, święte na Sardynii, w końcu w pierwszej rundzie zmierzy się z parą szczęśliwych przegranych!

Zmiana, z której para francusko-hiszpańska zamierza skorzystać w środowy poranek. W przypadku zwycięstwa Alix i Lorena w czwartek zmierzą się z Sofią Araujo i Alejandrą Salazar.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !