Fip Platinum Sardegna trzyma swoich mistrzów : wśród pań zwyciężyły Lucia Sainz i Patty Llaguno, a wśród mężczyzn Fede Chingotto i Mike Yanguas.

Sainz i Llaguno, wciąż tam!

Doświadczeni Sainz i Llaguno pojechali po tytuł do Włoch. Wielcy faworyci, po wycofaniu rozstawionego z numerem 1 Icardo/Riery, dwóm hiszpańskim graczom udało się utrzymać swoje pozycje w rankingu. W meczu, w którym wiedzieli, jak manewrować od początku do końca, potrzebowali tylko dwóch krótkich setów, aby wygrać to spotkanie.

Wynik końcowy: 6-4/6-2.

FIP-SARDEGNA-LUCIA-SAINZ-PATTY-LLAGUNO

Chingotto / Yangua!

Wśród panów czekało nas równie kuszące spotkanie. Para sensacyjna tego turnieju, Chingotto/Yanguas, dobrze rozpoczęła ten mecz, wygrywając pierwszego seta z zaskakującymi Rami Moyano i Francisco Gilem 6:3. Rozstawiony z numerem 1 kontynuował swoją passę w drugiej rundzie. Na jedną przerwę przed nami Federico Chingotto i Mike Yanguas dołączają do Patty Llaguno i Lucii Sainz na szczycie Włoch.

Wynik końcowy: 6-3/6-4.

FEDE CHINGOTTO MIKE YANGUAS FIP SARDEGNA

Ta wyjątkowa para zrobi furorę we Włoszech i podbije serca ogromnej rzeszy fanów naszego sportu.

Kto wie, może w przyszłości to stowarzyszenie zostanie ponownie wypróbowane...

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.