Pierwszą sensacją ćwierćfinałowego turnieju Amsterdam Open były Aranzazu Osoro i Jessica Castello, które wyeliminowały parę Salazar/Araujo w ciągu 1 godziny 23. Wynik końcowy: 6/3 6/2.

zdecydowanie Ten Amsterdam Open jest pełen niespodzianek. Już po eliminacji w pierwszej rundzie Coello/Tapia wiedzieliśmy, że możemy spodziewać się wszystkiego. Dziś rano niemałą sensację wywołała para hiszpańsko-argentyńska Castello/Osoro.

Aranzazu i Jessica sprzeciwiały się rozstawionej z numerem 4, Alejandrze Salazar / Sofii Araujo. Co najmniej możemy powiedzieć, że osoby z zewnątrz dobrze poradzą sobie ze spotkaniem, w szczególności znacznie lepiej zarządzając ważnymi punktami. Faktycznie, nawrócili się 50% szans na przerwę (4/8), kiedy Salazar i Araujo zdołali przejąć serwis przeciwników tylko raz na dziewięć sytuacji...

Zwyciężyły także Argentyna i Hiszpania 4 z 6 punkty złota, kasując trzy break pointy i niszcząc nadzieje Alejandry i Sofii.

Od finału w Finlandii Salazarowi i Araujo nie udało się już przejść dalej niż ćwierćfinał. Czy powinniśmy się martwić?

STATYSTYKI OSORO CASTELLO AMSTERDAM OTWARTE

Dlatego Aranzazu Osoro i Jessica Castello po raz pierwszy w tym sezonie dotarli do półfinału jako para. EZnajdą Ariego Sanchez i Paula Josemaria, którzy właśnie pozbyli się Guinarta/Navarrao na wynik 7/5 6/0.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.