W swoim pierwszym wspólnym turnieju Thomas Leygue i Jose Pedro Montalbán spędzili rundę przed przegraną w Holandii.

Sprzeciwiający się w pierwszej rundzie pre-previa Niemcom Lingen i Jülich Francuz i jego partner dogonili skomplikowany początek meczu, by zaoferować sobie zwycięstwo w dwóch setach: 7/5 6/0.

Druga runda była bardziej zawieszona przeciwko Argentyńczykowi Ramiro Pereyra (161) i Norweżowi Fredrikowi Ask (212). Niestety dla pary francusko-hiszpańskiej przegrali w trzech setach: 6/3 3/6 2/6.

Zapytaj i Pereyra zagrają jutro o miejsce w previas

Teraz będziemy musieli poczekać do jutrzejszego popołudnia, aby zobaczyć innego Francuza startującego w tym konkursie Amsterdam otwarty. Rzeczywiście, Benjamin Tison i Martín S. Piñeiro będą przeciwni Jaime Muñozowi (58) i Ignacio Vilariño (66) w pierwszej rundzie previas. Mecz, który zapowiada się bardzo gorąco i którego ewolucję będziesz mógł śledzić za pośrednictwem WPT Marcador.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !