Johan Bergeron i Victor Mena Gil przegrali wczoraj w pierwszej rundzie mistrzostw Estrella Damm Barcelona World Padel Tour.

Jest skończył dla francuskiego w Barcelonie Master of World Padel Tour. Jednak Johan Bergeron, ostatni przedstawiciel trójkolorowy, a jego partner Hiszpan Victor Mena Gil byli niedaleko od 67. i 87. graczy na świecie. Para francusko-hiszpańska udowodniła, że ​​zawsze są bliżej tego poziomu, wygrywając pierwszego seta i wpychanie Hiszpanów do ich okopów.

Dla ich Czwarty mecz za dwa dni, Johan i Victor łuk 6/4 2/6 4/6 przegrywając jedyną partię rozegraną w „punto de oro” trzeciego seta… Świeżo fizycznie, Hiszpanie, którzy weszli do turnieju, zwyciężyli w urywaniu tego prawie dwugodzinnego maratonu.

Mimo wszystko jest to oczywiście udany turniej dla Bergerona / Gila, który będzie miał wygrał trzy mecze. Dowód też na to, że mistrz Francji wrócił po kontuzji na Minorce. Zawodnicy trenujący w Barcelonie będą mogli przejść na przygotowania do Alicante Open, które rozpoczynają się 1 listopada.

Dla delegacji francuskiej nie ma już chłopców w tej Barcelonie Master, teraz czas na dziewczyny! Zaczyna dzisiaj o 16:XNUMX, Z Mélissa Martin i Rafaella Laviaguerre którzy zmierzą się z Martą Pérez (220 WPT) / Rebeca Lopez Lopez (125)!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !