Jak wspomnieliśmy kilka dni temu, po Albacete Challenger gracze World Padel Tour podrzucą walizki w Belgii na Otwarty Cyrk Padel 2022.

I to właśnie w Brukseli konkurencja będzie w pełnym rozkwicie.

Z tej wspaniałej okazji organizatorzy turnieju pozwolili 21 graczom z królestwa wygrać dziką kartę, aby wziąć udział w tej wielkiej uroczystości na ich ziemi.

Lista graczy

W kwalifikacjach

panie

  • Elyne Boeykens i Babette Wyckaert
  • Michelle Van Mol i Evelyne Dom
  • Sofie Oyen i Justine Pysson

panowie

  • Jeremy Gala i Nick Braet
  • Alain Sassen i Denis Mertens
  • Joris De Weerdt i Bram Coene
  • Xander De Wever i Izaak Huysveld

Ci uczestnicy rozpoczną rywalizację we wtorek 3 maja podczas meczów kwalifikacyjnych, które odbędą się w klubie piłkarskim Vilvoorde Yannick Carrasco. Dadzą z siebie wszystko na 20×10, aby spróbować zintegrować stół finałowy.

Stół finałowy

Wymienieni powyżej gracze nie będą jedynymi, którzy będą reprezentować swój kraj podczas tego Open.

Rzeczywiście dwóch graczy, których znaleźliśmy podczas P2000 of Padel Horizon kilka dni temu też tam będzie. Te dwie młode osoby są oczywiście Jerome Peeters i Clement Geens. Zakwalifikowani bezpośrednio w głównym losowaniu, rozpoczną rywalizację w środę, 4 maja. Drugą parą korzystającą z dzikiej karty wśród mężczyzn jest para złożona zAlec Witmeur et François Azzola.

Po damskiej stronie to Helena Wyckaert która zdobyła jeden z drogocennych sezamów i połączy siły z Hiszpanem Monica Gomez (82 miejsce w rankingu World Padel Tour). Belgowie An-Sophie Mestach i Astrid Dierckx zintegruje również stół finałowy.

Zapoznaj się z padel do szerokiego grona odbiorców

Jak wspomnieli nasi koledzy z bardzo poważnej gazety Le Soir , organizatorzy turnieju, dzięki wsparciu sponsora, umożliwią każdemu dorosłemu kupującemu bilet przybycie w towarzystwie dwójki dzieci w środę 4 i czwartek 5 maja. Ta operacja pozwoli odkryć padel do najmłodszych i dlaczego nie rodzić powołań!

« Aby promować ten rodzinny sport, o którym wszyscy mówią i który się rozwija, chcemy umożliwić rodzicom przyprowadzenie swoich dzieci do odkrywania padel i przeżyj zabawny i wyjątkowy dzień "Wyjaśnia Mikołaja Lhoista, Prezes turnieju.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.