Trudny dzień dla naszych tricolorów w Belgii. W efekcie, po Blanqué i Acevedo, to Tison i Zapata odpadają z turnieju WPT Brussels Open.

Sprzeciwiając się w pierwszej rundzie previas młodemu, ale już budzącemu grozę Enrique Goenaga (20 l., numer 79) i Victorowi Mena Gil (22 l., numer 90), Benjamin Tison i Teo Zapata nie znaleźli winy u swoich przeciwników i wychodzą w dwóch zestawach: 6/3 6/4. Po prawie wyeliminowaniu dwóch graczy z Top 50 w Albacete, para francusko-hiszpańska została wyeliminowana przez duet z pre-previas. Nowy dowód na to, że poziom jest bardzo jednorodny i że prawie nigdy nie ma łatwego dopasowania w padel profesjonalny.

Ta eliminacja oznacza koniec francuskich nadziei panów. Fani tricoloru będą teraz czekać na zgłoszenia w biegu par Collombon / Castello i Godallier / Navarro w tę środę. Aby ci przypomnieć, oba duety będą przeciwstawiać się odpowiednio Polo / Reiter i Nogueira / Villalba.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !