Poznaj nazwy par, które zakwalifikowały się do głównego losowania mężczyzn we wtorek. World Padel Tour Bruksela Otwarte. Jak zobaczysz, były niespodzianki…

Trochę jak panieucierpiały najlepiej sklasyfikowane pary previa tego turnieju Brussels Open. Dowodem na to, że wśród najlepszych rozstawionych jest tylko Raul Marcos i Javier Garcia Mora, rozstawieni 5. Towarzyszą im Barahona/Esbri, Bueno/Quilez i Del Castillo/Luque, trzy duety, które wystartowały w pierwszej rundzie. previas.

Pary Botello/Leal i Bergamini/Zaratiegui, które błyszczały w Albacete odpowiednio ćwierćfinałami i półfinałami, nie wyszły poza previas w Brukseli... Po raz kolejny dowód na to, że w tych kwalifikacjach WPT wszystko może się zdarzyć!

Znajdź wszystkie wyniki ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !