Coki Nieto i Martin Di Nenno stworzyli sensację w ćwierćfinał du World Padel Tour Mistrz Buenos Aires, eliminując Sanyo i Tapię!

Oto wynik, a przede wszystkim wynik, którego się nie spodziewaliśmy! Rzeczywiście, finaliści Malmö Open zostali porwani w ten piątkowy wieczór przez francusko-hiszpańską parę.

Argentyńczycy, faworyci przed publicznością, spóźnili się na spotkanie, dobrze wspomagani przez francusko-hiszpańską parę, która jak zwykle zaoferowała solidny występ.

Wynik jest ostateczny, Coki i Martin wygrywają 6/2 6/2 w nieco ponad godzinę gry i potwierdzają, że są bardzo trudną parą do manewrowania.

Jutro zmierzą się z Arturo Coello i Fernando Belasteguinem w meczu, który zapowiada się bardzo ciekawie. Rzeczywiście, w ostatnim spotkaniu tych dwóch par Bela i Coello wygrali 7/5 w trzecim secie, po epickim powrocie!

Zauważmy, że po wyeliminowaniu Agustina Gutiérreza nieco wcześniej, a dokładnie przez Coello/Belasteguina, nie ma już przedstawicieli rodziny w tym Mistrzu z Buenos Aires.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !