Najlepsze pary World Padel Tour są na styku półfinałów ostatniego Mistrza 2021 roku, który odbywa się w Buenos Aires.

Faworyci nie wahają się na własnej drodze, która prowadzi do finału mistrzowskiego.

Później kwalifikacje Stupa / Ruiz, Di Nenno / Navarro i Gutiérrez / Tapia, to są numery 1, które wygrały wczoraj wieczorem w białym, ogrzewanym pomieszczeniu.

Rzeczywiście, wszelkie zachęty ze strony argentyńskich widzów nie wystarczyły, by udaremnić Juana Lebrona i Ale Galana. Niedawni mistrzowie świata bardzo skutecznie pozbyli się miejscowego idola Fernando Belasteguina oraz ich rodaka Arturo Coello.

Wiejski World Padel Tour Mistrz Buenos Aires 2021

Liczby 1 wygrywają 6/4 6/4 i oferują sobie nowy półfinał. Będą mieli okazję zemścić się na Sanyo i Tapii, którzy wyeliminowali ich na tym samym etapie rozgrywek w Szwecji, w epickim spotkaniu, ostatecznie wygrali 7/6 w trzecim miejscu Argentyńczyków. Ale i Juan są ostrzegani, że nie będą dziś faworyzowani przez publiczność w obliczu Mago z San Luis i Geniusz Catamarca !

Pierwszy półfinał pomiędzy Di Nenno / Navarro i Stupaczuk / Ruiz odbędzie się w 16:00 czasu lokalnego (20:00 we Francji), a po nim nastąpi spotkanie pary hiszpańskiej z parą argentyńską. (Zauważymy, że dwa narody, które znalazły się w finale mistrzostw świata, oferują nam idealną równość na tym ostatnim kwadracie, który tworzą 4 Argentyńczycy i 4 Hiszpanów!)

Aby śledzić mecze, dzieje się to poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !