Paula Josemaria i Ariana Sanchez wygrały World Padel Tour Cascais Open, po odejściu Bea Gonzalez i Marty Ortegi w finale.

Niestety, finał kobiet tego Cascais Open nie mógł zostać ukończony. Po zaciętym pierwszym secie, Bea Gonzalez, widocznie kontuzjowana w udo, została zmuszona do poddania się, gdy wynik wynosił 7/5 1/0 dla Josemarii i Sancheza.

Bea Gonzalez rozpoczęła mecz z bandażem na lewym udzie

Trzeba powiedzieć, że zawodnicy Maxi Grabiela przez cały tydzień pracowali na portugalskich torach, w szczególności m.in zwycięstwo w 3h27 wczoraj przeciwko numerom 1 Alejandra Salazar i Gemma Triay… Miejmy nadzieję, że zawodnik z Malagi zostanie przekazany na szwedzki Padel Otwórz których preprevias zaczyna się dzisiaj.

Dla Pauli Josemarii i Ariany Sanchez ten finał oznacza koniec doskonale zarządzanego tygodnia, w którym nie stracono ani jednego seta podczas zawodów. Numery 2 oferują sobie piąty tytuł w tym sezonie i zbliżają się do Salazara i Triaya w tabeli.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !