Co za gra ! Z pewnością widzieliśmy dziś największą walkę sezonu w półfinał z World Padel Tour Cascais Otwarte !

Bitwa 3h27, w której Bea Gonzalez i Marta Ortega wygrały po napięciu z Alejandrą Salazar i Gemma Triay. Podopieczni Maxi Grabiela, którzy w drugim secie służyli w meczu na 5/3, widzieli, jak ich przeciwnicy zadają im sześć meczów z rzędu i chociaż czuliśmy ich rozpacz, byli w stanie wrócić do walki, aby podnieść wynik .

Trzeci set mógł rozstrzygnąć się dopiero po tie-breaku, aw tej małej partii to Marta i Bea były najsilniejsze. Mimo, że zdobyli o cztery decydujące punkty mniej niż ich przeciwnicy, ci, którzy tworzą trzecią pozycję, odnieśli większe sukcesy na samym końcu meczu, aby uciec od zwycięstwa i tym samym pozbawić numery 3 szóstego z rzędu finału!

Dzięki temu sukcesowi Martita i Bea oferują sobie drugi w tym sezonie finał Open. Ci, którzy wygrali w Kopenhadze, spróbują zrobić to ponownie jutro. Zmierzy się albo z Arianą Sanchez i Paulą Josemarią, albo z Martą Marrero i Lucią Sainz. Odpowiedz po południu!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !