To dzisiaj finałowy stół ostatniego Open of the World Padel Tour : CDMX Open, który jest rozgrywany w Mexico City.

To ostatnia prosta linia do World Padel Tour Finał Masters, który rozpocznie się w najbliższą środę w Mexico City. Jeśli wszystkie pary koniecznie chcą zakończyć rok z dobrym wynikiem, ta konkurencja ma wiele wyzwań!

Miejsce numer 1

Mówiliśmy o tym w poprzednim artykuledwie pary walczą o zakończenie roku na pierwszym miejscu. Chociaż Lebron i Galan utrzymują pewną przewagę, nadal nie mogą sobie pozwolić na zbytnie odpuszczanie. Rzeczywiście, za Paquito Navarro i Martinem Di Nenno są w pełnym rozkwicie i będą wypatrywać najmniejszego błędu ze strony graczy Mariano Amat.

Jeśli podążymy za logiką, obecne nr 1 powinny znaleźć Franco Stupaczuka i Alexa Ruiza w ćwierćfinale, parę, która pokonała ich już w tym sezonie. Więc uważaj.

Paquito i Di Nenno również nie mieli łatwego stolika, z potencjalnym ćwierćfinałem przeciwko Fernando Belasteguinowi i Arturo Coello. Zapowiada się więc bardzo gorąco!

Walka o zdobycie Mistrzowskiego Finału

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory szesnastu najlepszych graczy w klasyfikacji wyścigowej zagra w Final Master. Również na tym poziomie walka jest zacięta. Na razie Arturo Coello trzyma linę w towarzystwie Javi Rico lub Jeronimo Gonzaleza (będzie remis, kto weźmie udział w Master Final, jeśli po turnieju ci dwaj gracze nadal remisują na szesnastym miejscu).

Wrestling Master Final WPT grudzień 2021

Aby urozmaicić sytuację, pary Bela / Coello i Gonzalez / Rico mogą zmierzyć się na ósmym miejscu w Meksyku. Jeśli Hiszpanie wygrają i będą mieli dobrą passę, obaj będą mogli zobaczyć Madryt za dwa tygodnie. Uważaj również na pary Lima / Ruiz i Lamperti / Yanguas, ponieważ Javi Ruiz i Miguel Lamperti również wpadają w zasadzkę w przypadku pomyłki konkurencji!

Nadawaj w ósmach

Rozmawialiśmy o tym niedawno, po raz pierwszy, etapy pucharowe Open du World Padel Tour będzie nadawany, a to za darmo przez aplikację World Padel Tour TELEWIZJA. Szansa dla par, którym nie udaje się dotrzeć na kwartę, aby wreszcie obejrzeć jeden ze swoich meczów transmitowany na żywo!

Oprócz stylowego zakończenia roku, ten turniej oferuje parom, które nie biorą już udziału w wyścigu o Mistrza Finałowego, świetny powód, by dać z siebie wszystko na torze! Szesnaste zapowiadają się zatem na bardzo gorące!

Rozpoczyna się dzisiaj o 11:30 czasu lokalnego lub 18:30 we Francji. Aby znaleźć stolik, to ICI.

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !