Padel Magazine - Uderzenia mieczy wciąż hałasują między najlepszymi graczami na świecie. Na ziemiach Granady wszystko może się zdarzyć. Mapi i Majo Sánchez Alayeto zrozumieli i zamierzają walczyć do końca, aby wygrać to upragnione miejsce: Miejsce świata 1.

Za kilka godzin bliźniacy będą musieli grać na swoim najlepszym padlu, aby wstrząsnąć obecnym światem. 1 Carolina Navarro i Cecilia Reiter.

W półfinałach WPT w Granadzie faworyci się nie trzęśli.

Przeciwnie, była to prawdziwa demonstracja: „Reinas” były zbyt silne, aby im przeszkadzać. Lucía Sainz i Marta Ortega starały się radzić sobie lepiej przez cały czas gry, ale różnica między tymi dwiema parami była zbyt duża. Carol i Ceci byli nieuleczalni w pierwszym zestawie, który zakończyli ciężkim 6 / 1.

Zestaw 2e był tylko iluzją, ponieważ wydawało się, że królowe wyprzedzają swoich rywali. Pomimo bardziej niebezpiecznej pary z obroną, która była znacznie lepsza niż pierwszy set, Marta i Lucie przegrali w zestawie 2e 6 / 3. Navarro i Reiter rywalizują ze sobą, aby zdobyć trzeci tytuł sezonu. Wygrywając ten WPT, zapewnili sobie prawie najwyższą pozycję w rankingu.

Drugi półfinał był jeszcze bardziej sprawny, ponieważ bliźniacy poprawili Icíara Montesa i Alejandrę Salazar: 6 / 1 6 / 1.

Dzięki temu zwycięstwu siostry mają nadzieję powrócić do liczb 1 na całym świecie, nawet jeśli jest to mało prawdopodobne. Znacznie bardziej prawdopodobne: ukończ w najwyższej klasie 3, a tym samym ponownie zepsuć ranking kobiet.

Finał między królowymi a bliźniakami zapowiada się ekscytująco.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.