Padel Magazine - Uderzenia mieczy wciąż hałasują między najlepszymi graczami na świecie. Na ziemiach Granady wszystko może się zdarzyć. Mapi i Majo Sánchez Alayeto zrozumieli i zamierzają walczyć do końca, aby wygrać to upragnione miejsce: Miejsce świata 1.

Za kilka godzin bliźniacy będą musieli grać na swoim najlepszym padlu, aby wstrząsnąć obecnym światem. 1 Carolina Navarro i Cecilia Reiter.

W półfinałach WPT w Granadzie faworyci się nie trzęśli.

Wręcz przeciwnie, była to prawdziwa demonstracja: „Reinas” były zbyt silne, aby im przeszkadzać. Lucía Sainz i Marta Ortega starały się radzić sobie lepiej przez cały mecz, ale między tymi dwiema parami różnica poziomów była zbyt duża. Carol i This byli bezkompromisowi w pierwszym secie, który zakończyli ciężkim 6/1.

Drugi set był tylko złudzeniem, gdyż wydawało się, że królowe wyprzedziły rywalki dnia. Mimo groźniejszej pary z dużo lepszą obroną niż w pierwszym secie, Marta i Lucie przegrały w drugim secie 2/2. Navarro i Reiter walczą o trzeci tytuł sezonu. Wygrywając ten WPT, prawie zapewniliby sobie pierwsze miejsce.

Drugi półfinał był jeszcze bardziej sprawny, ponieważ bliźniacy poprawili Icíara Montesa i Alejandrę Salazar: 6 / 1 6 / 1.

Dzięki temu zwycięstwu siostry mają nadzieję powrócić do liczb 1 na całym świecie, nawet jeśli jest to mało prawdopodobne. Znacznie bardziej prawdopodobne: ukończ w najwyższej klasie 3, a tym samym ponownie zepsuć ranking kobiet.

Finał między królowymi a bliźniakami zapowiada się ekscytująco.

 

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.