Ten Reiter, wieloletni partner Carolina Navarro Kilka tygodni temu przeszłam operację kolana. Co z nią ? Śledźmy jego powrót do zdrowia.

Ten wspaniały gracz padel musiał przejść przez ręce chirurga, aby wyleczyć kolano. Trudny krok do pokonania w świecie zawodowym, zwłaszcza gdy minie 35 lat. Dbaj o kondycję, rytm życia i aktywuj mięśnie, aby jak najszybciej wrócić na przód sceny.

Dzięki sieciom społecznościowym Dzięki temu jesteśmy na bieżąco. W ostatnich dniach to w rękach fizjoterapeuty było to kolano, które spędzało najwięcej czasu. A wieści są dobre. Odzyskiwanie idzie dobrze, a argentyński zawodnik może chodzić o kulach. Trening z lekkimi ciężarami jest już częścią nowej rutyny.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, za kilka dni będzie chodzić bez kul i nieuchronnie bardziej intensywnych ruchów.

Życzymy tego bardzo dobrego powrotu do zdrowia, nie wahaj się przesłać mu wiadomości wsparcia, ponieważ jest to również padel… Wspieraj tych, którzy tego potrzebują.

Link na Facebooku do Cette Reiter i jej wideo

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.