W części tabeli osłabionej po nieobecności pary na początku sezonu, Coello / Tapia, Momo Gonzalez i Sanyo Gutiérrez zdołali awansować do finału.

Podobnie jak w ćwierćfinale z Paquito Navarro i Federico Chingotto, tak i dziś było to skomplikowane z Fernando Belasteguinem i Miguelem Yanguasem. Ale po raz kolejny Sanyo i Momo pokazali wszystkie swoje zasoby umysłowe i z całą ich magią pozwolić sobie na nowy sukces w trzech setach.

Po zdominowaniu pierwszego seta, w turnieju rozstawionym z numerem 4 jej przeciwniczki wróciły, ale w ostatnim secie z turbodoładowaniem wyszły z wygraną. Ostatecznie Gutiérrez i Gonzalez odnieśli zasłużone zwycięstwo po prawie 2:30 i zdobyli 87 punktów przeciwko 74 rywalom dnia.

Końcowy wynik 6/4 4/6 6/3 dla tych, którzy jutro zmierzą się albo z Superpibes Di Nenno i Stupa, albo ku niespodziance turnieju Campagnolo/Sanchez. Odpowiedz dziś po południu, po drugiej półfinał kobiet, zaplanowano na 17

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !