Ale co za gra!

Dopiero po ponad dwóch godzinach gry Sanyo Gutierrez i Agustin Tapia zdobyć za to nowy tytuł w najbliższą niedzielę w Kopenhadze Duński WPT Padel Otwórz.

Obecna na trybunach publiczność i telewidzowie musieli widzieć ich ekscytujące skoki naprzód podczas tego w 100% argentyńskiego finału. Rzeczywiście, czterech graczy dało z siebie wszystko w 20×10 i dało wielki show.

Zafascynowany początek meczu

Początek gry obrócił się na korzyść Sanyo Gutierrez i Agustin Tapia ale nic nie zostało wygrane z A Lucho Capra trudne i Maxi Sanchez solidny jak zwykle. Co więcej, outsiderom udało się odzyskać prowadzenie i wygrać pierwszy wyścig.

Podczas drugiego seta byliśmy bliscy powtórzenia tego samego scenariusza, ale el Mago de San Luiz i Mozart de Catamarca byli w stanie być solidni we właściwym czasie, aby odzyskać przewagę i zaoferować trzeci set publiczności, która tylko o to prosiła. dla tego.

Zakończ pokazem

Dobrze zregenerowany po emocjach z poprzednich rund, numer 3 na torze rozegrał swoją grę i po uruchomieniu maszyny było prawie niemożliwe, aby zatrzymać. Argentyńczycy nałożyli na swoich rodaków białego seta, co pozwoliło im zdobyć koronę w Królestwie Duńskim: 5/7 – 7/5 – 6/0.

Zwycięstwo w Reus w marcu zeszłego roku Sanyo i Agustin zdobyli swój drugi tytuł w sezonie w Kopenhadze i po raz kolejny potwierdzili, że są jedną z najsilniejszych par na torze.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.