Po wielkiej salwie zmian przed World Padel Tour Brussels Open, sprawy znów się toczą między parami na torze.

Wśród panów po ogłoszeniu separacja Iñigo Zaratiegui i Lucasa Bergamini, uczymy się poprzez lista rejestrujących się w języku duńskim Padel Open że Bergamini będzie teraz dzielić tor z Victorem Ruizem, a Zaratiegui zagra z byłym partnerem tego ostatniego, José Rico.

Separacja również dla finalistów pierwszego Challengera sezonu, Martina Sancheza Piñeiro i Javi Martineza. Ta dwójka „przekroczy” z parą, która ma pokazał wspaniałe rzeczy w tym sezonie na początku pre-previas: Huete/Jimenez. Oznacza to zatem, że teraz będziemy mieli duety Huete/Martinez i Piñeiro/Jimenez.

Wśród dziewcząt kontuzja Majo Alayeto powoduje niewielką reakcję łańcuchową. Mapi ogłosiła, że ​​będzie ewoluować z Sofią Araujo podczas nieobecności bliźniaczki, Lorena Rufo szukała partnera i to właśnie z Lourdes Pascual będzie rywalizować w duńskiej imprezie. Zwykła partnerka Pascuala, Carmen Garcia Prado, weźmie udział w turnieju obok Nurii Vivancos.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !