Niedawno rozstała się z Teresą NavarroEsther Carnicero nie wahała się znaleźć partnera na 2021 r World Padel Tour : Brazylijka Raquel Piltcher.

Ester Carnicero szybko się odbije! Podczas gdy zaledwie 5 dni temu ogłosiła koniec swojej przygody z Teresą Navarro, 35. zawodniczka w rankingu World Padel Tour znalazł już swojego zamiennika. Ona to ma ogłosił dzisiaj na Instagramie : będzie to Brazylijka Raquel Piltcher, 33. miejsce w rankingu WPT.

Chociaż planowała rozpocząć sezon ze swoją rodaczką Manuelą Schuck, Raquel Piltcher musiała szybko zmienić plany. Rzeczywiście, z powodu Covid-19 Schuck utknęła w Brazylii i nie wróci na pierwsze turnieje w roku. Dlatego każdy znajduje swoje konto.

Dwóch najlepszych 35 zawodników utworzy interesującą parę, którzy już zaczęli razem trenować w Madrycie pod rozkazami Neki Berwig, nowy trener Melissy Martin !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !