W Finlandii starcie Juana Lebrona i Ale Galana. Niedaleko wczorajszej korekty przeciwko Belluati/Ruiz, w piątek Hiszpanie ponownie ucierpieli, oferując nam nową „remontadę”.

Rzeczywiście, Sanyo i Momo Gonzalez przybyli do Tampere z zamiarem wzięcia udziału w ćwierćfinale. Argentyńczyk i Andaluzyjczyk, znacznie bardziej precyzyjnie niż swoje przeciwniczki na początku meczu, zdominowały przebieg spotkania w pierwszym secie, wygrywając 6:1.

Z tyłu podopieczni Mariano Amata wpadli w overdrive i stopniowo weszli do gry. Udało im się narzucić swój rytm, podbili wynik i wymusili trzeciego seta, którego także mentalnie zamierzali wbić do kieszeni.

Ci, którzy przez trzy lata byli numerem 1, walczą o odzyskanie pewności siebie z poprzednich lat, ale pokazują, że nadal można na nich liczyć.

Jutro zmierzą się z Alexem Ruizem i Juanem Tello, który również przegrał pierwszego seta z Liverpoolem zaskakując Bergaminiego i Ruiza (3/6 6/3 6/2 wynik końcowy), za spotkaniem wielkich broni, które zapowiada się gorąco!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !