Le World Padel Tour pochodzi z opublikować swój kalendarz na 2023 rok i zdajemy sobie sprawę, że podobnie jak w zeszłym roku, w połowie czerwca odbędzie się turniej we Francji. Mówiąc dokładniej, to właśnie w dniach 12-18 czerwca najlepsi gracze WPT spotkają się we Francji na głównym losowaniu tych rozgrywek.

Ale, co zaskakujące, podczas gdy tor wyświetla miasto wybrane dla innych krajów, na ten turniej zaplanowany na czerwiec we Francji, precyzja nie jest wykonana. Nie wiadomo zatem jeszcze oficjalnie, w jakim mieście odbędzie się impreza. Wszystko jednak pozwala sądzić, że w tym roku ponownie zawody zostaną rozegrane w Tuluzie, as Robin Haziza zasugerował to kilka miesięcy temu.

Świat-Padel-Tour-Kalendarz-2023

Ponadto zastanawiamy się również, czy 4Padel de Colomiers po raz kolejny zostanie wybrany do kwalifikacji lub jeśli inny klub poradzi sobie dobrze w tym roku. Przypadek(y) do naśladowania!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !