Ten pierwszy półfinał był piątą konfrontacją Chingotto/Navarro ze Stupaczukiem/Di Nenno. To piąte zwycięstwo z rzędu w tym sezonie drużyny Superpibes przeciwko parze hiszpańsko-argentyńskiej. Wynik końcowy: 0/6 6/2 6/3 w niecałe dwie godziny gry.

Ze względu na wyjątkowo wolne warunki gry w Niemczech gracze lewej strony musieli uzbroić się w cierpliwość na czarnym dywanie w Düsseldorfie. Nie będzie zemsty dla duetu Chingotto/Navarro, który jednak nie był daleko od zwycięstwa, jak w zeszłym tygodniu.

Jednostronny pierwszy zestaw

Nie musieliśmy długo czekać, aby poznać ambicje Chingotto / Navarro. Od pierwszego gema meczu hiszpańsko-argentyńska para objęła przewagę, zapewniła sobie cztery break pointy, a w drugiej próbie wykorzystała jeden.

Naprzeciw nich duet Stupaczuk/Di Nenno popełnia serię niewymuszonych błędów i cierpi z powodu prawa swoich przeciwników. Gdy Fede Chingotto był w ogniu, wynik szybko stał się bardzo ciężki.

Dzięki bezbłędnemu występowi Paquito Navarro i Federico Chingotto wynik pierwszego seta po nieco ponad trzydziestu minutach gry jest surowy, co świadczy o chęci zemsty. Po tym, jak otrzymali 6/0 na Madrid Masters, ich kolej na zadanie 6/0 argentyńskiej parze.

Powrót Superpibes

Aby zatrzymać tę piekielną spiralę, Superpibes potrzebowali na tym spotkaniu porażenia prądem. Pierwszy gem drugiego seta dobrze wróży otwarciu własnej kontry.

Pojedynek jest bardziej wyrównany na początku drugiej rundy. Serwery radzą sobie z utrzymaniem usług. A potem wystarczył mały błąd Fede Chingotto, aby ożywić przeciwników. Pierwsza szansa na przerwę dla Argentyńczyków i pierwsza szansa dla Stupy / Di Nenno. Mecz zostaje wznowiony.

Podekscytowany, "ludzie chorzy psychicznie„, Argentyńczycy wracają do tego spotkania i wpychają swoich przeciwników do trzeciej rundy. 6-2 dla Superpibes.

Stupa / Di Nenno, pod koniec napięcia

W Paquito Navarro zaczyna pojawiać się frustracja, który czasami odwraca uwagę metronomu Chingotto.

Intensywność wzrosła o stopień w porównaniu z drugim gemem tego seta, a przerwa dla pary hiszpańsko-argentyńskiej została zachowana w całkowicie szalonym momencie, który pozostawi ślad.

Pierwszą przełamanie wreszcie będzie miała para Chingotto/Navarro w meczu zakończonym ponownie złotym punktem. Kilka dużych, długich błędów Stupaczuka kosztowało Superpibes ten mecz.

Jednak w tym meczu wciąż było kilka niespodzianek. Przerwa nastąpi od razu dla Superpibes. To spotkanie zostaje całkowicie wznowione, po raz kolejny. Argentyńczycy z wielką odwagą podejdą do trzeciego seta i tego spotkania.

Mecz dwa w jednym

Kto by pomyślał o takiej walce po pierwszym secie tego spotkania? Pierwsza runda zakończyła się niesamowitą statystyką: 24 punkty zdobyte przez Chingotto/Navarro w porównaniu do zaledwie 9 punktów dla pary Stupaczuk/Di Nenno.

A potem Argentyńczycy musieli się obudzić, aby w końcu doszło do meczu. Strzały Stupy i Di Nenno są bardziej precyzyjne, łatwiej zdobywają przewagę punktową, a przede wszystkim grają fair. Bolesne zwycięstwo Superpibes, którzy prawie wyjechali na boisko.

Spotkanie to doprowadziło do potwornych punktów, które trwały ponad minutę. To nowy finał dla Superpibes, którzy teraz czekają na swoich kolejnych przeciwników. Drugi półfinał mężczyzn zostanie rozegrany po jedynym meczu dnia kobiet, przeciwniczek Triay/Ortega i Sainz/Llaguno.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.