Oto jesteśmy! Podczas gdy krem ​​z padel świecie i niektórzy z naszych trójkolorowych graczy są obecnie w Doha, aby zagrać w pierwszym dużym turnieju Premier PadelThe World Padel Tour właśnie wypuścił tabele kolejnego Challengera.

Na to pierwsze spotkanie w tej kategorii zawodów od 27 marca do 3 kwietnia 2022 roku po stronie Getafe, na przedmieściach Madrytu, spotkamy bardzo pięknych ludzi.

Przypominamy, że Challenger to turniej, w którym 12 najlepszych graczy (mężczyzn) i pierwszych 8 (kobiet) nie ma prawa do udziału.

To powiedziawszy, publiczność nie zostanie pominięta, ponieważ wielkie nazwiska są zarejestrowane na to wydarzenie.

U mężczyzn

Bezpośrednio zakwalifikowani do 1/8 znajdujemy parę Miguel Lamperti – Jon Sanz.

Przypomnij sobie Argentyńczyk jest jednym z największych nieobecnych w Katarze. Rzeczywiście, sponsorowany Nox, który produkuje oficjalne rakiety World Padel Tour, Miguelito (tak jak Agustin Tapia) postanowił respektować klauzulę wyłączności, która wiąże graczy z hiszpańskim torem.

Inne znane nazwiska to te z Martin Pineiro i Javier Martinez. Oni również są już zakwalifikowani do 1/8.

Jeśli chcesz poznać męski stół, to po prostu przejdź tutaj.

Żaden francuski zawodnik nie będzie obecny na tych zawodach, ponieważ tricolors wybrali wyjazd do Doha.

U pań

Wśród pań to bardzo piękni ludzie, którzy będą obecni na centralnym torze Polideportivo Municipal Juan de la Cierva de Getafe.

Obecna publiczność oraz telewidzowie będą mogli skorzystać z tego turnieju, aby zobaczyć znakomitych konkurentów, takich jak Marta Marrero, Lucia Sainz, Marta Ortega, Bea González czy siostry alayeto.

Po stronie francuskiej będziemy mieli szansę być reprezentowani przez naszych dwóch graczy Alix Collombon et Lea Godallier.

Lyonnaise i jej partner Jessica castello zagra w 30/17 finału w środę 00 marca o godzinie XNUMX:XNUMX przeciwko Xenia Clasca i Anna Cortiles, były partner Castello. W przypadku zwycięstwa para francusko-hiszpańska znajdzie zwycięzców meczu pomiędzy Villalba / Cañellas i Fernandez / Soriano.

Dla gracza z Tahiti, zawsze związanego z Teresa Navarro, to będzie zemsta dla Vigo przeciwko Marina Guinart et Ana Catarina Nogueira tego samego dnia od 18:00

To bardzo ważna gra o pewność siebie, ponieważ w przypadku zwycięstwa Lea i Teresa będzie musiał stawić czoła Maria Pilar i Maria Jose Alayeto Następnego dnia.

Kompletna tabela dla kategorii kobiet tylko tutaj.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.