Charlotte Soubrie i Élodie Invernon przegrały w trzech setach z Sarą Pujals i Raquel Piltcher w pierwszej rundzie WPT Human Padel Otwarty. Mecz, który zakończył się prawie o pierwszej nad ranem w Palais des Sports André Brouat!

Korzystając z Wild-Card w losowaniu głównym para 100% francuska przeciwstawiała się duetowi z previas: Piltcher (55) / Pujals (64).

Po przegraniu pierwszego seta 6/3, Élodie i Charlotte zrobiły niespodziankę, wygrywając drugiego seta 7/5. W końcu faworyci wznowili marsz do przodu i zdołali zadać przeciwnikom nowe 6/3. Jak na debiut na tym poziomie, jest to oczywiście zachęcający wynik.

Po tym wyniku Alix Collombon jest teraz jedynym trójkolorowym przedstawicielem wciąż rywalizującym w tym Człowieku Padel Otwarty. W czwartkowy poranek zagra ze swoją partnerką Jessicą Castello z Paulą Josemarią i Arianą Sanchez.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !