Jesteśmy prawie na miejscu! Został tylko jeden dzień do rozpoczęcia kwalifikacji World Padel Tour Człowiek Padel Otwarte o 4Padel z Tuluzy-Colomiers. Poznaj program tricolorów biorących udział w konkursie.

U mężczyzn

Zaczyna się 10:00 niedziela rano z pięcioma Francuzami zadebiutuje w konkursie i wszyscy będą mieli szansę zmierzyć się z przeciwnikami spoza światowej listy Top 250. Będziemy mieli :

  • Authier/Lopes vs Pedro García-Consuegra (264) / Miguel Briega Ramos (279) o 10:00
  • Vanbauce/Rååd vs Pau Flores (778) / Ferran González Zamorano (NC) o 10:00
  • Auradou/Vives kontra Pablo Simón García (Krajowa) / Alberto Simón García (Krajowa) o 11:00

od 16:00, miejsce w drugiej rundzie pre-previas, z pięcioma innymi tricolorami, które wejdą do biegu, z bardziej doświadczonymi przeciwnikami.

  • Blanqué/Jurado vs Pablo García (91)/Jairo Bautista (87) o 16:00
  • Grué/Fernández Sota vs Pablo Cardona Huerta (121) / Miguel Benítez Lara (86) o 16:00
  • Maigret/Seurin vs Ferran Insa (122) / Guillermo Closa (346) o 16:00
  • Pech/Theard vs Borja Yribarren (85) / Alonso Rodriguez (111) o 17:00

Pary Bergeron/Leygue i Tison/Zapata, które uzyskały Wild-Card, zacznie się w środę w głównym losowaniu, zmierzyli się odpowiednio z Belasteguinem/Coello i Gutiérrezem/Rico. Pierwsza z nich rozpocznie się pod koniec dnia, a druga późnym popołudniem. Dwa mecze zostaną rozegrane na tor centralny.

Przypomnij sobie Padel Magazine będzie na miejscu jutro, aby umożliwić Ci obejrzenie na żywo meczów przedkwalifikacyjnych. Link do toru centralnego znajdziesz tuż poniżej:

U pań

Trzy pary 100% francuskie uzyskały a Wild-Card dla previas. Wszyscy będą grać Poniedziałek rano o 11:30. Będziemy mieli :

  • Clergue/Ligi vs Perez (86)/Vano (95)
  • Detriviere/Martin vs González (111) / Fernandes (103)
  • Ginier/Pothier kontra Casali (69) / Pinacho (80)

Wreszcie cztery tricolory rozpoczynają swój turniej Środa, w głównym losowaniu. Élodie Invernon i Charlotte Soubrie, którzy uzyskali Wild-Card, będą mierzone w stosunku do 15:00 na torze 3 do zespołu z previas.

Ze swojej strony pary francusko-hiszpańskie, które ewoluują na torze przez cały rok, Castello/Collombon i Godallier/Navarro, wejdą bezpośrednio w sedno sprawy przeciwko dwóm potężnym duetom! Léa i Teresa zagrają 14:00 na torze centralnym przeciwko Marty Marrero i Lucii Sainz, które pokonały je dwukrotnie w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Zaraz po tej grzeAlix i Jessica zmierzą się dziś w Wiedniu z Carlą Mesą i Claudią Jensen!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !