Organizatorzy WPT Human Padel Open przedstawia konfigurację dwóch boisk, które zostaną zainstalowane w Palais des Sports André Brouat w Tuluzie i będą dostępne od 15 czerwca podczas głównego losowania Open.

Pierwsze French Open – World Padel Tour – odbędzie się w dniach 12-19 czerwca 2022 r. 4PADEL Toulouse Colomiers będzie gospodarzem faz kwalifikacyjnych.

Sur Instagram, człowiek WPT Padel Open jest oczywiście zachwycony, że główna strona nabiera kształtu:

„Z przyjemnością przedstawiam Wam wspaniałą scenerię, w której odbędzie się WPT Human Padel Otwarty".

ludzki plan padel otwórz 2022

Dyrektor turnieju Robin Haziza kontynuował: „To bezprecedensowa konfiguracja dla Palais des Sports André Brouat, która zapewni wszystkim fanom niezakłócony widok na centrum!"

Wyjątkowa konfiguracja, którą widzowie będą mogli podziwiać od 14 do 19 czerwca w Palais des sports André Brouat w Tuluzie.

Zazwyczaj Palais des Sports jest bardziej używany do piłki ręcznej. Ze stadionem na 4500 miejsc, aby pomieścić padel, będzie to niewątpliwie świetny pierwszy raz dla wszystkich francuskich fanów.

Na koniec pamiętaj, że posiadacze biletu do centrum będą mieli również wstęp na kort 2 za darmo.

I na koniec nadal masz możliwość wygrana miejsca za darmo, Pośpiesz się !

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.