Bierzemy to samo i zaczynamy od nowa! Dwie pary, które spotkały się 14 razy w finale w 2022 roku, spotkają się ponownie w pierwszym finale w 2023 roku na WPT w Abu Zabi.

Podobnie jak ich wielcy rywale dzisiejszego ranka, Paula Josemaria i Ariana Sanchez były nie do pokonania tego popołudnia w półfinale World Padel Tour Mistrzowie Abu Zabi.

W przeciwieństwie do nowej pary Icardo / Riera, numer 2 dał prawdziwy recital. Zwycięstwo 6/2 6/1 w 1h17 Hiszpanów, którzy niezadowoleni z tego, że jeszcze w tym sezonie nie przegrali seta, nigdy nie przegrali więcej niż dwa gemy w secie!

Już jutro prawdziwy „klasyk”, który zostanie rozegrany w Emiratach pomiędzy dwiema dominującymi drużynami. padel światowy. W zeszłym roku 10 z 14 finałów pomiędzy tymi dwoma duetami, w tym pierwszy w Miami, wygrali Triay i Salazar. Czy cyfry 2 będą w stanie odwrócić trend w najbliższą niedzielę? Początek odpowiedzi od godziny 13:00!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !