Argentyńska publiczność może się cieszyć, będzie miała prawo do galowego półfinału pomiędzy dwiema najbardziej wyczekiwanymi nowymi parami.

Nie trzeba było długo czekać na zemstę między dwoma nowymi duetami Di Nenno/Stupa i Coello/Tapia! A jeśli pierwsze starcie między tymi parami było wygrana przez „Superpibes”, w tę sobotę może być inaczej…

Rzeczywiście, warunki w La Rioja są bardzo szybkie i na papierze faworyzują „grube działa”, czyli Tapię i Coello. Zawodnicy Gustavo Pratto grają oszałamiający poziom w Argentynie, o czym świadczy ich zwycięstwo w zaledwie godzinę (6/2 6/1) ostatniej nocy nad Gonzalezem/Ruizem!

Ze swojej strony Stupa i Di Nenno mieli większe trudności z Chingotto / Garrido. Rzeczywiście, po rozpoczęciu z wynikiem 6/0, podopieczni Pozzoniego zobaczyli, jak przeciwnicy wracają do gry, zanim zadali ostateczny cios w decydującym secie. Końcowy wynik 6/0 3/6 6/3 dla Argentyńczyków, którzy będą potrzebować całych swoich zasobów mentalnych, aby pokonać Agusa i Arturo w sobotni wieczór!

Spotkanie zaplanowano po drugim półfinale kobiet, który odbędzie się o godzinie 22:00 czasu francuskiego.

Przypomnijmy, że w półfinale pozostałych mężczyzn zmierzy się młody Libaak i Augsburger z „powracającymi” Belluati i Lampertim!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !