Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory ostre słowa od organizatora południowoamerykańskiego tournée zespołu World Padel Tour, Lisandro Borges, czy oni się weryfikują?
Podczas gdy pary Lebron / Galan, Arroyo / Yanguas, Nieto / Lima i Alba / Perino ogłosiły wycofanie się z powodu kontuzji, teraz kolej na Ramiro Moyano opuścić WPT La Rioja Open z powodu wysokiej gorączki.
Przypadek czy zbieg okoliczności?

Rzadka hekatomba

Jeśli regularnie zdarza się, że zawodnicy przegrywają walkowerem ze względów zdrowotnych, to taka rzeź nadal należy do rzadkości. A może nawet nie jest skończony...
Jakie uznanie możemy przypisać Lisandro Borgesowi, kiedy czyni poniższe uwagi? „Kilka dni temu usłyszeliśmy, że rozmawiają z innymi graczami, aby spróbować czegoś w rodzaju ogólnego bojkotu. Zaproponowali kilku zawodnikom wycofanie się z powodu kontuzji, ale żaden argentyński zawodnik nie zgodził się na udział w tym szaleństwie. Inni hiszpańscy gracze w większości też nie chcieli zrobić tak jak oni. […] Przykład, jaki świat daje młodym ludziom nr 1, jest naprawdę godny ubolewania”.
Chociaż oczywiste jest, że organizacje graczy są bardzo poszukiwane, a kalendarz 2023 jest bardziej zajęty turniejami niż kiedykolwiek, na początku roku odbyły się tylko dwa turnieje. I tak wiele kontuzji jest zaskakujących.

Rany dyplomatyczne?

Stąd myślenie, że niektórzy gracze – wciąż zobowiązani kontraktem do obecności na 27 turniejach zaplanowanych w tym roku przez WPT – mogliby rozjaśnić swój program bardziej dyplomatycznymi niż rzeczywistymi kontuzjami, jest krok, którego nie możemy zrobić z całą pewnością.
Jest to jednak pytanie, które się nasuwa, ponieważ większość graczy PPA – na czele z Ale Galanem – woli dawać pierwszeństwo turniejom Premier Premier, które są bardziej dochodowe niż turnieje WPT.
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby odnieść kontuzję, zawodnik nie może zostać ukarany, jeśli z tego powodu opuści turniej. A ponieważ każda para ma dwóch graczy, podwaja to liczbę potencjalnych przegranych…

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.