Nie ma problemu w pierwszej rundzie World Padel Tour Mistrz Madrytu dla Alix Collombon i Jessiki Castello, która wygrała w dwóch setach.

Faworyci przeciwko Juliecie Bidahorrii (35) i Claudii Fernandez (37), Lyonnaise i jej partner uhonorowali swój status w stolicy Hiszpanii.

Po zdominowanym pierwszym secie Alix i Jessica mieli trochę więcej trudności w drugim akcie, ale byli w stanie kontrolować koniec meczu, aby odnieść sukces w dwóch setach.

Ostatecznie Castello i Collombon wygrywają 6/3 7/5 i dołączają do XNUMX/XNUMX finału, w której czekają na nich Patty Llaguno i Virginia Riera, aby zemścić się z zeszłego tygodnia. Para francusko-hiszpańska, która przegrała w ostatnich chwilach epicki mecz przeciwko hiszpańsko-argentyńskiemu duetowi, czy tym razem uda jej się odejść ze zwycięstwem? Odpowiedz w ten czwartek.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !