Najwyraźniej Tino Libaak i Leo Augsburger nie mogą już tego robić! Z pewnością po posiadaniu przeleciał nad FIP Rise w Rotterdamiedwóch młodych zawodników zauważyło, że na wyższym poziomie jest to znacznie bardziej skomplikowane.

Rzeczywiście, w obliczu Mario Del Castillo i Miguela Beniteza w pierwszej rundzie WPT Madrid Master Argentyńczycy byli całkowicie zdominowani.

Końcowy wynik 6/2 6/1 dla Beniteza i Del Castillo, którym wyraźnie nie udało się Leo Augsburgerowi, który przegrał z nimi z Javim Rico w lipcu ubiegłego roku na Madrycie P1. W czwartek w dobrej formie Andaluzyjczycy zmierzą się ze zwycięzcą meczu pomiędzy Di Nenno/Stupa i Huete/Marques.

Ta dotkliwa porażka nieco niepokoi Libaaka i Augsburgera, którzy do tej pory nie wygrali ani jednego meczu na World Padel Tour od ich wspólnego powrotu pod koniec lipca. Trzy porażki w pierwszej rundzie, które muszą nadszarpnąć morale Argentyńczyków... Czy za tydzień znów zobaczymy ich w doskonałej formie w Niemczech?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !