Tego wieczoru weźmie udział 4 Francuzów w drugiej rundzie przygotowań do Adeslas Madrid Open po zwycięstwach Bergerona / Hazizy i Blanqué / Yribarrena.

Dziś rano Johan Bergeron i Robin Haziza zdominował Xaviego de Benito i Victora Saenza de Navarrete 6/3 6/3. Francuska para ponownie gra o 17h00 przeciwko Edu Alonso (91.) i Jesusowi Moya (88.), rozstawili 3 preprevias. Bardzo skomplikowany mecz, więc ...

Tak było na początku popołudnia Bastien Blanqué i jego nowy partner Borja Yribarren który wygrał z Marc Pou Serra i Carlos Mora Iscar: 6/2 6/3. Świetny występ francusko-hiszpańskiej pary, która rozegrała tam swój pierwszy oficjalny mecz. Bastien i Borja ponownie grają o 19h00 przeciwko Adriá Mercadal (115.) i Jesús Ruíz Bohorquez (148.).

Blanqué i Yribarren WPT 2021

Wreszcie Benjamin Tison (106) i Teodoro Zapata (88) zgłaszają się do turnieju o godz 19h00 także w drugiej rundzie preprevias przeciwko Iker Del Valle Gonzalez (158.) i Enrique Goenaga Garcia (166.). Dwóch młodych Hiszpanów wygrało dziś rano w trzech setach. !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !