Pobity przez parę Darowizna / Musiał w Finał previa WPT Lerma Challenger, Mélisa Martin (która grała wtedy z Nereą Derbis) zemściła się na swoim nowym partnerze Maria Castañera.

Pierwsza w postaci zwycięstwa nowej pary Martin/Castañera! Niejasne w pierwszym secie, Melissa i młoda Maria (15) nigdy nie wpadły w panikę i nadal stosowały się do rad trenera do listu.

Maria Castanera WPT Malaga Otwarte 2021

Strategia, która się opłaciła. Rzeczywiście, po przegraniu pierwszego seta 3/6, para francusko-hiszpańska rozpoczęła drugą rundę z hukiem, wykorzystując szybką przerwę, by objąć prowadzenie. Po osiedleniu się nie pozostawiali szans swoim przeciwnikom. Zwycięstwo 6/3 - 3/6 - 2/6, co jest dobre dla pewności przed stawieniem czoła jutro w południe, numer 2 nasion preprevias, De Los Santos (58) / Rico Martin (96).

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !