Marta Marrero i Lucia Sainz zdominowały Alix Collombon i Jessicę Castello w finale World Padel Tour Mallorca Challenger w najbliższą niedzielę.

Uwierzyli w to francuscy kibice obecni dziś rano w Akademii Rafy Nadala lub przed ekranami. Rzeczywiście, na ich uruchomiony z poprzednich dniAlix Collombon i Jessica Castello z przytupem rozpoczęli finał. Po prowadzeniu 4/1 zobaczyli, że ich przeciwnicy wracają do gry, ale i tak wygrali pierwszego seta 6/4.

Ale uczucie końca pierwszej rundy potwierdziło się później. Po powolnym starcie Marta Marrero i Lucia Sainz w pełni weszły do ​​meczu i zaczęły narzucać swój rytm.

Z pewnością zdenerwowani przegraniem pierwszej rundy, zamierzali później zaoferować recital, w szczególności z dwukrotnie większą liczbą zwycięskich ruchów niż ich przeciwnicy. Zasłużone zwycięstwo byłego numer 1, który zdobył swój pierwszy tytuł w tym roku!

Alix i Jessica, które zaliczyły bardzo dobry turniej na Balearach, będą miały okazję zemścić się już za dwa dni, ponieważ te dwie pary zmierzą się ze sobą w pierwszej rundzie turnieju. Mistrz Marbelli !

Teraz nadszedł czas na finał mężczyzn, który odbędzie się tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !