Lucho Capra i Alex Chozas rozegrali swój drugi wspólny turniej we wtorek rano o godz World Padel Tour Otwarte Malmö, ale wynik nie był taki, jak oczekiwano.

Po dobrych występach na Minorce, ta w 100% argentyńska para utworzona pod nieobecność Maxiego Sancheza miała nadzieję, że uda jej się wykonać ruch w tym WPT French Open. Jednak Javi Garcia i Javi Barahona zdecydowali inaczej.

W meczu Argentyna-Hiszpania Iberyjczycy byli ostrzejsi, wygrywając w dwóch setach. Barahona i Garcia wygrywają 6/3, 7/6 i kwalifikują się do kolejnej rundy, w której najprawdopodobniej zmierzą się ze swoimi rodakami Garrido i Gonzalezem (TS6), którzy są przeciwnikami wild-card Olssona/Axelssona.

Ze swojej strony Capra i Chozas będą teraz przygotowywać się do Mexico Open, gdzie również są razem zarejestrowani. Turniej, który zapowiada się skomplikowany, ponieważ w pierwszej rundzie zmierzą się z Coello i Tapią…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !