To już ostatni dzień turnieju w tym zakresie Otwarte Malmö, gdzie najlepsze drużyny spotkają się, aby sięgnąć po tytuł w Szwecji.

Zaczynamy od finału pań, który zapowiada się na niespodziankę. Bea Gonzalez i Delfi Brea, którzy zemścili się na Minorce twarz Gemma Triay i Marta Ortega, znajdzie parę niespodziankę z kobiecego stołu: Alejandra Salazar i Sofia Araujo. Ci ostatni, bez rezultatów od początku swojego stowarzyszenia, mają zadał poważne 6/2, 6/2 numerom jeden na świecie, Sanchezowi/Josemarii. Jeśli Ale Salazar i Sofia Araujo nie będą faworytami tego spotkania, będziemy musieli uważać na osoby powracające z ramienia Gonzaleza/Brei.

Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 10:XNUMX.

Wśród panów jest to spotkanie, do którego zaczynamy się już przyzwyczajać. Franco Stupaczuk i Martin Di Nenno udało się wydostać mecz trap z Bergamini/Ruizpo zaciętym meczu, aby zapewnić sobie miejsce w finale. Przeciwnikiem tej pary w formie na koniec sezonu będą: Juana LeBrona i Alejandro Galana. Były numer jeden na świecie całkowicie zniesmaczony Tapią/Coello w półfinale, dowód na ich powrót na szczyt padel Świat.

Czy Lebronowi i Galanowi uda się po raz trzeci w tym sezonie w tym samym turnieju pokonać parę z numerem 1 i 2? Odpowiedź w drugiej turze dnia!

Wszystkie mecze będą dostępne na kanałach grupowych Canal Plus!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.