Jeśli są to osoby z zewnątrz na imprezie na tym początku Otwarte Malmö, czołowa trójka nie pozostawiła wątpliwości co do jej wejścia do rankingu.

Ponieważ miejsce numer 1 jest nadal w grze, Coello/Tapia i Di Nenno/Stupa nie mogą sobie pozwolić na żadne błędy. Pierwsi spisali się znakomicie w starciu z Rubio/Fernandezem, wygrywając 6/3 i 6/4. Sekundy były jeszcze bardziej radosne, o czym świadczyło ich zwycięstwo 6/3 6/2 z Guerrero / Zapatą.

Lebron i Galan, którzy znajdują się na zakończenie sezonu i pełnią poniekąd rolę sędziów w walce o pierwsze miejsce, również nie musieli na siłę narzucać swojego talentu w szesnastce. Wygrali 6/2 6/4 i odnieśli szóste zwycięstwo z rzędu.

W przypadku pozostałych rozstawionych graczy, jak powiedzieliśmy wczoraj, było to bardziej skomplikowane. Sanz i Nieto (TS7) odeszli na dalszy plan, Gutierrez (TS8) poniósł męczeńską śmierć w walce z Gilem/Moyano, podobnie jak Ruiz i Tello (TS5) w walce z miejscowymi Windahlem i Vasquezem. Wreszcie, wśród zaledwie Gonzaleza i Garrido (TS6) z łatwością wygrali swoją pierwszą rundę (6/3 6/2 przeciwko miejscowym Olssonowi i Axelssonowi).*

Czy dziś faworyci rzeczywiście będą w stanie narzucić swój ranking?

*W turnieju mężczyzn w Malmö Open jest tylko siedem rozstawień, Chingotto i Navarro (TS4) musieli się wycofać.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !