Obrazy ostatnie World Padel Tour Final Master Historii odpadły. Wygląda na to, że w Barcelonie będzie gorąco! Rozgrywane przez dwa dni ćwierćfinały rozpoczną się w czwartek o godzinie 12:00.

Męska strona

Wśród chłopaków już widać, że moglibyśmy mieć półfinał Stupa/Di Nenno vs Lebron/Galan w formie zemsty na finale Milano Premier Padel P1. Jednak w tym celu pierwsi będą musieli pozbyć się Momo Gonzaleza i Javiego Garrido, którzy zyskują na sile, a drudzy zmierzą się z zawsze twardymi Coki Nieto i Jonem Sanzem, którzy debiutują na tym poziomie.

W drugiej części tabeli numery 1 zmierzą się z nietypową parą, którą tworzą Miguel Yanguas i Sanyo Gutiérrez. Ten ostatni, który chciałby zostać jedynym rekordzistą zwycięstw w Finale Master, będzie musiał od początku dać z siebie wszystko! W drugim ćwierćfinale do rywalizacji staną gracze, którzy znają się na pamięć: z jednej strony Paquito Navarro i Fede Chingotto, z drugiej Alex Ruiz i Juan Tello.

Cuadro-masculino-WPT-Master-Final-2023

Kobieca strona

Wśród linii łatwego remisu nie miały także numery 1, które chcą zakończyć sezon w dobrym stylu. Na starcie znajdą parę 5 Icardo / Riera, dla Tamary pierwsza w Finale Master. W półfinale mogli zaskoczyć Breę i Gonzaleza. Aby to zrobić, Delfi i Bea będą musiały narzucić swoje prawo przeciwko Jensenowi / Virsedzie.

W drugiej części tabeli mamy prawo do legendarnej pierwszej rundy pomiędzy Ortegą/Triayem a Mapi Alayeto/Sainzem. Czy Mapi rozegra tam ostatni mecz w swojej karierze, czy też weterani sprawią nam niespodziankę? W drugiej kwarcie byli koledzy z drużyny Castello i Araujo rywalizują ze sobą po lewej przekątnej. Pierwsza gra jak wiadomo z Aranzazu Osoro, druga z Alejandrą Salazar, utytułowaną 5 razy na „Turnieju Mistrzów”!

Cuadro-femenino-WPT-Master-Final-2023

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !