Juan Lebron i Ale Galan zakwalifikować się do półfinału Ostateczny Mistrz World Padel Tour. Numer 1 nie pozostawił żadnej szansy Maxi Sanchezowi i Lucho Caprze. Argentyńczycy mogą spokojnie wrócić do domu po dobrym sezonie.

Madryt ekspresowe

Ale Galan i Juan Lebron są w trybie zniszczenia. Rozpoczynają mecz ze swoją szaloną ambicją zdobycia każdego punktu, a to pozwala liderom nr 1 iść prosto do przodu.

Przerwa pozwala im na rozegranie 3 meczów do przodu i pomimo bardzo dobrego poziomu gry Lucho Capry i Maxi Sancheza bardzo trudno jest im wrócić do wyniku. Dostają piłkę łamaną, ale nie udaje im się podnieść.

Lebron / Galan kontynuuje rozmach i zabiera pierwszego seta w służbie Argentyńczyków w zaledwie 26 minut! Przewaga, aby objąć prowadzenie w drugim secie. 6 / 2

Podwójny scenariusz

Tor jest szybki, a to wyraźnie wpływa na agresywną grę No.1s. Gry serwisowe wygrywa się bardzo szybko, a wielkie argentyńskie bitwy serwisowe często padają po stronie hiszpańskiej. Tak jest w przypadku drugiej partii zestawu. 3/0

Lucho i Maxi są dzielni. Grają piękne padel, ale znowu nie mogą zamienić 3 odblokowanych możliwości.

Ale Galan daje nam jedno z najlepszych ujęć sezonu. Na wyjściu z par 3, on odbija piłkę na kort przeciwnika przez bramkę z uderzeniem między nogami ! Ci zawodnicy pokazali świetne show, ku uciesze Madrid Arena.

Maxi Sanchez denerwuje się, ponieważ kiedy myśli, że zdobył punkt, Lebron i Galan zawsze znajdują sposób, aby zmienić sytuację. Hiszpanie kończą drugi set, który będzie miał taki sam scenariusz jak pierwszy. 6 / 2

Ale i Juan są w półfinale, co oznacza, że ​​Paquito Navarro i Martin Di Nenno, którzy jutro wystartują z Belą / Coello, będą musieli wygrać turniej, aby zakończyć sezon na pierwszym miejscu!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.