Co za gra ! Pod koniec spotkania, które trwało 2 godziny 26, Paquito Navarro i Federico Chingotto zdołali potwierdzić swój bilet na półfinał Mistrzowski finał WPT 2023.

A jednak Paquito i Fede rozpoczęli źle, którzy przegrali pierwszego seta. Zdominowani przez Alexa Ruiza i Juana Tello piłkarze Rodriego Ovide wydawali się mieć zły dzień, zwłaszcza Navarro, który wydawał się nieco apatyczny.

Jednak kilka zwycięskich strzałów sprawiło, że Andaluzyjczyk wziął udział w meczu, a kiedy „wyciągnął gitarę”, w końcu był w stanie rozpalić to spotkanie.

Od tego momentu debaty stały się wyrównane i dopiero pod koniec prawdziwej walki rozstawiony z numerem czwartym był w stanie pokonać rozstawiony z numerem piątym, zdobywając 4 punktów wobec 5 punktów dla przeciwników i końcowy wynik wynoszący 90/87 3/6 7/6, ludzie Gaby Reca zakwalifikowali się do ostatniej czwórki i trochę przedłużyli swoją wspólną przygodę.

Paquito, który tytułem zakończył współpracę z Di Nenno, marzy o tym samym z Chingotto. Czy uda mu się to osiągnąć? Przede wszystkim będziemy musieli wygrać w półfinale, a cokolwiek się stanie, nie będzie to łatwe ze zwycięzcami meczu pomiędzy numerami 1 Coello i Tapią oraz Sanyo / Yanguas. Spotkanie, które będziecie mogli śledzić tuż po drugiej kobiecej kwarcie dnia w Canal Plus Sport 360.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !