Miguel Yanguas i Javi Garrido oprócz tego, że są młodzi, utalentowani i pochodzą z Andaluzji, łączy ich nowy punkt: zagranie w swoim pierwszym finale mistrzowskim w tym roku. Turniej, w którym Garrido weźmie udział ze swoim obecnym już partnerem, Momo Gonzalezem, a Yanguas udostępni utwór z Sanyo, który ze tej okazji musi przesunąć się w lewo.

Młodzi ludzie na czele rachunku

Młodzież przejmuje władzę w Polsce padel profesjonalista! I jako symbol, w tym roku World Padel Tour Finał Master, ostatni w historii, odbędzie się bez Maxi Sanchez i Fernando Belasteguin wśród mężczyzn, ale z dwoma nowicjuszami: Miguelem Yanguasem i Javim Garrido.

Pierwszy, 21-letni, w tym roku potwierdził wszystkie pokładane w nim nadzieje. Pochodzący z Malagi, który większość sezonu spędził u boku Beli, w wyścigu WPT Race zajął 15. miejsce i pokazał, że w nadchodzących latach trzeba na niego liczyć.

Partnerzy, którzy się zmieniają, ale poziom pozostaje niezmienny

Ze swojej strony 23-letni Garrido miał wyjątkowy sezon z pięciu różnych partnerów, ale udowadnia, że ​​jest kimś więcej niż potężnym niszczycielem. Dzięki trzem półfinałom w tym sezonie Javi czasami udawało mu się dorównać najlepszym na swojej lewej przekątnej, czego dowodem jest jego 14. miejsce w rankingu.

Po niedawnym reprezentowaniu Hiszpanii po raz pierwszy wśród dorosłych Yanguas i Garrido ugruntowali swoją pozycję w pierwszej 16-stce na świecie. Szalone jest to, że obaj mieli w 2023 roku wielu różnych kolegów z drużyny, ale nie powstrzymało ich to od występów na bardzo wysokim poziomie. Już znak bardzo wielkiego?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !