Juan Lebron i Ale Galan wygrywają World Padel Tour Menorca Open dzięki zwycięstwu 6/3 6/4 w finale z Paquito Navarro i Martinem Di Nenno.

Kiedy grają w ten sposób, nie ma wiele do zrobienia! Paquito Navarro rozpoznał go po meczu. Lebron i Galan przelecieli nad Menorca Open, turniejem, podczas którego nie przegrali ani jednego seta.

W tej rewanżu z finału Lugo, numery 1 od samego początku narzuciły swoje tempo, łącząc zwycięskie strzały, z bezczelnym sukcesem w rozdaniu. Jak zwykle Paquito Navarro i Martin Di Nenno próbowali wszystkiego, ale najwyraźniej nie było dziś wiele do zrobienia przeciwko tym dwóm graczom. Hiszpanie są wyraźnie o krok przed wszystkimi innymi, kiedy grają najlepiej, jak potrafią, i znów było to prawdą na Minorce.

No.1s zdobywają drugi tytuł z rzędu dzięki zwycięstwu 6/3 6/4, szóstym w sezonie. Tydzień przed Cordoba Open są bardziej niż kiedykolwiek parą do pokonania, trochę jak Alejandra Salazar i Gemma Triay dla pań !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !