Trzęsienie ziemi w Meksyku z eliminacjaz pierwszej rundy, z Sanyo Gutiérreza i Agustina Gutiérreza twarz Teo Zapaty i Francisco Guerrero. Rodzina Gutiérrezów cierpiała z powodu prawa swoich przeciwników.

Jednak podczas tego spotkania argentyńska para dobrze rozpoczęła swoje spotkanie. Jeśli pierwszy set był bardzo wyrównany, to ostatecznie taki był Sanyo i Augustina którzy konwertują pierwszą przerwę. 6-4 w pierwszym secie wydaje się, że Gutiérrez dobrze rozpoczęli ten mecz.

Tak, ale nie powinno się sprzedawać skóry niedźwiedzia przed jego zabiciem. I w tym zaciętym meczu pełen punkty złota, niedźwiedź to nikt inny jak para Zapata/Guerrero. Po stracie pierwszego aktu, dwaj Hiszpanie zadają Sanyo i Agustínowi 6/1, co dało im decydujący set.

I ten ostatni zestaw spełni wszystkie oczekiwania publiczności. Szczelnie od końca do końca, ostatecznie zakończy się tie-breakiem, co ostatecznie obróci się na korzyść prawdziwych outsiderów tego spotkania.

Dla Gutiérrezów jest to okrutne rozczarowanie i nowa przedwczesna porażka w tym ostatnim turnieju World Padel Tour roku. Z drugiej strony, dla Zapaty i Guerrero przygoda trwa. A w następnej rundzie znajdą przodków obwodu, Miguela Lampertiego i J. M. Diaz, który gra swój ostatni turniej w karierze.

Tak czy inaczej, w ćwierćfinale będzie niespodziewana para, a na dodatek wspaniała historia…

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.