Na ich pierwszy wspólny turniej na World Padel Tour od rozpadu w 2019 roku Marta Ortega i Marta Marrero wróciły do ​​finału.

Podejrzewaliśmy, że tym dwóm graczom, którzy dominowali w padel świata w 2019 roku. Martas po raz kolejny udowadnia, jak świetnymi są profesjonalistami, dotarcie do finału WPT Alicante Open.

Miejsce wygrane po intensywnym spotkaniu z bliźniaczkami Alayeto, którzy choć dominowali w pierwszym secie i popełniali niezwykłą liczbę błędów, nigdy nie przestawali walczyć. Pierwsze zwycięstwo porównawcze w 2020 roku dla zreformowanej pary Ortega / Marrero, która ostatecznie wygrała 6/2 4/6 6/3.

La drugie półfinały kobiet, Sainz / Triay vs Amatriain / Llaguno odbędzie się o godz 16:00 ale czwórka graczy została ostrzeżona, Marta czeka na nich mocno w finale, a jutro zrobią wszystko, aby wznowić marsz do przodu w 2019!

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !