Miesiąc po ogłoszeniu rozstania z szefem Fernando Belasteguin dziękuje teraz Asicsowi, swojemu byłemu dostawcy sprzętu, z którym nie kontynuuje przygody w 2020 roku.

Podejrzewaliśmy to już, kiedy zobaczyliśmy „The Legend of Pehuajo” pojawić się w stroju Wilsona podczas treningu Argentyńczyk nie będzie już nosił odzieży Asics w 2020 roku. To jest koniec współpracy, która potrwa 10 lat.

Zobacz ten post na Instagramie

Después de 10 años separamos caminos. Muy agradecido por el cariño recibido y por todo el aprendizaje durante el camino recorrido. Muchas gracias ASICS # Reppst @ asicspadel z @get_repost ・ ・ ・ Po 10 latach wypełnionych wspólnym sukcesem żegnamy @fernando_belasteguin. Dziękujemy za bycie doskonałym przykładem naszych wartości ASICS; ciężka praca, wytrwałość i siła w obliczu przeciwności. Życzymy powodzenia w przyszłości. Do zobaczenia wkrótce na korcie! Od 10 años de éxitos juntos, decimos adiós do @fernando_belasteguin. Gracias por ser el ejemplo de esfuerzo, constancia y superación que tanto reprezentant los valores de Nuestra marca. Mucha suerte y nos vemos en la pista. #ASICSPadel

Post udostępniony przez Fernando Belasteguin (@fernando_belasteguin) jeden

2020 będzie rok wielkich zmian dla Bela , nie tylko rozpocznie sezon po raz pierwszy, grając po prawej stronie, ale ponadto nie będzie już z 3 sponsorami, którzy towarzyszą mu od lat: Głowa, Asics i Estrella Damm.

Teraz, gdy zakończyła się współpraca między Fernando i Asics, oficjalne ogłoszenie jego nowego zaangażowania z Wilsonem ma się wkrótce pojawić. Umowa, która, jak powiedzieliśmy wam ostatnio, powinny obejmować rakiety śnieżne, tkaniny, buty i akcesoria.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!