Ostatnie dni były kompletnie szalone z kultowymi parami z padel globalne jak Di Nenno / Navarro i Chingotto/Tello, którzy sformalizowali ich separacje. Teraz zastanawiamy się, jak będą wyglądały stoły w przyszłym sezonie.

Po dwóch miesiącach od końca roku wiemy, że gracze już myślą o tym, co będą robić w 2023 roku. Co więcej, niektórzy nie czekali do końca sezonu z rozstaniem. Jeśli duet Navarro/Yanguas, którego zobaczymy przy pracy na WPT na Minorce, koniecznie będzie tymczasowy, inni na pewno nie. Spróbujmy to wyjaśnić.

Coello i Tapia: para, która może boleć w 2023 roku

Po pierwsze wydaje się, że w przyszłym sezonie mamy prawo do pary Arturo Coello/Agustin Tapia. To są informacje, które pochodzą z Jako Journal, co nie zostało odrzucone przez graczy. Jeśli to się potwierdzi, powinno boleć, ponieważ obaj gracze mają imponujący potencjał ofensywny.

A jeśli Arturo i Agustin naprawdę postanowili ewoluować razem, to ich obecni partnerzy, Fernando Belasteguin i Sanyo Gutiérrez, muszą znaleźć nowego kolegę z drużyny. Według naszych źródeł Argentyńczycy, którzy grali razem w zeszłym sezonie, nie chcieliby ponownie spróbować przygody. Rzeczywiście, Bela byłaby blisko Alexa Ruiza, a Sanyo z Momo Gonzalezem.

Navarro i Tello odeszli, by przetrwać?

Następnie Juan Tello i Paquito Navarro zagrają razem po raz pierwszy podczas Premier Padel Nowej Gizy i wygląda na to, że obaj panowie postanowili rozpocząć długofalowy projekt. Możemy się zatem spodziewać, że w 2023 r. rozpoczną się obok siebie.

Coki Nieto i Martin Di Nenno najprawdopodobniej zakończą sezon razem, podobnie jak Javi Garrido i Federico Chingotto. Czy te dwie pary będą nadal aktualne na początku przyszłego sezonu? Wydaje się to prawdopodobne, w każdym razie bardziej niż kontynuacja Duet Lamperti/Yangua kto reformuje dla Premier Padel d'Egypte.

Jak dotąd w zestawieniu Top 10 jedyne trzy duety, które ominęły plotki, to Pablo Lima/Franco Stupaczuk, Maxi Sanchez/Lucho Capra i Ale Galan/Juan Lebron. Powinny więc być kontynuowane w przyszłym roku, chyba że zobaczymy ogromny wstrząs we wszystkich najlepszych parach na świecie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !