Widzieliśmy to ostatnio wiele razy, technologia sędziowania wideo Foxtenn, powinien być nieomylny, wyraźnie pokazuje granice.

Po raz pierwszy widzieliśmy to z Federico Chingotto, który był dość zirytowany, gdy zobaczył, że piłka Ramiro Moyano, która wydawała się faulem, została w końcu oceniona przez sędziego wideo dobrze...

W ten weekend Jon Sanz był szczególnie zirytowany dość podobną sytuacją: lob Franco Stupaczuka, który naszym zdaniem wyraźnie uderzył w szybę przed dywanikiem, ale ostatecznie został pozytywnie oceniony przez sędziego wideo. Nawarra także nie omieszkał dać znać o swoim niezadowoleniu drobnym gestem „Foxtenn da z siebie wszystko. To jest pieprzone gówno!” co z pewnością zadowoli miłośników wyrafinowanego języka...

Zauważamy, że ta technologia sędziowania wideo nie jest jednomyślna wśród graczy. Czy sądzisz, że powinniśmy cofnąć się o krok, zostawić to za sobą i ponownie powierzyć odpowiedzialność człowiekowi? Czekamy na Wasze opinie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !