Później Rodriguez/Talavan czuje się dziś rano, to Bea Caldera i Carmen Goenaga pokonały szanse tego popołudnia w Reus!

Zdecydowanie pierwszy halowy turniej sezonu 2022 World Padel Tour ma w zanadrzu swoją część niespodzianek! Mapi i Majo Alayeto zostali ostrzeżeni przed starciem z Bea Calderą i Carmen Goenaga. Tych dwoje młodych graczy, którzy wzięli seta od Bei Gonzalez i Marty Ortegi w Miami, nie przyjechało do Reus, aby wyrównać liczby.

Jednak pewne swojej siły po półfinale na Florydzie bliźniaczki chwyciły za gardło utalentowana para, która wygrała pierwszego seta 6/3.

Jeśli piłkarze Jorge Martineza zdołali znaleźć klucze w drugim secie, to po raz kolejny odnieśli atak Caldery i Goenagi w decydującym secie. Outsiderzy w końcu wygrywają 6/3 2/6 6/3 iz pewnością tworzą największą sensację tego początku sezonu wśród pań.

Dlatego jutro runda 6 zostanie rozegrana bez rozstawów 7 i XNUMX i pojawią się nowe pary. Bea Caldera i Carmen Goenaga czekają teraz na swoje rywalki, będą to albo Julieta Bidahorria i Lucia Martinez, albo Marina Martinez Lobo i Sofia Saiz, które obecnie zmierzą się ze sobą.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !